Про нас

ПРО НАС

Ми, виробник домашніх напівфабрикатів, “Файні пироги”, починали свою діяльність з постачання м’ясними продуктами закладів харчування, як приватних так і державних. І досі ми активно здійснюємо поставки м’ясної сировини у навчальні заклади (в тому числі і дошкільні). Саме на основі такої відповідальної співпраці і якісної сировини, і виникла ідея виробництва пельменів та вареників, якими могли би харчуватись навіть діти. Тобто, акцент ми ставимо на якості напівфабрикатів, а не на масовості. Кожен наш виріб ручної ліпки і з натуральною
начинкою.
У сучасному світі, в часі шаленої урбанізації, більшість з нас зайняті саморозвитком, кар’єрним зростанням, бізнесом, тому не завжди є час та можливість самостійно готувати їжу для себе та сім’ї. Постає питання вибору готових страв, які можна швидко, смачно й з користю спожити. Ми пропонуємо заморожені напівфабрикати: пельмені, налисники та вареники в асортименті, ручної роботи з натуральних інгредієнтів та справжнього м’яса.
Найперше наше завдання, щоб клієнт повірив, що пельмені та вареники справді можуть бути зроблені якісно, як для себе, і навіть для дітей.
Напівфабрикати від “Файних пирогів”, виготовлені з натуральної сировини, приємно здивують Вас різноманітністю смачних начинок. Начинки з м’ясом, картоплею, грибами, капустою, сиром, ягодами – все це про наші вареники, пельмені та млинці. Наші напівфабрикати не лише смачні, а й корисні, оскільки не містять жодних підсилювачів смаку, консервантів, штучних ароматизаторів.
Ми стараємось, щоб скуштувавши “Файні пироги”, клієнти повертались до нас знову і знову. Краще один раз спробувати і переконатись, аніж багато разів почути про наші вареники, пельмені та млинці.

Ми готові виконати Ваші індивідуальні замовлення та враховуємо побажання клієнтів щодо покращення нашої роботи. Смакуйте на здоров’я !